Kolizja na DK25

Dnia 20 kwietnia br. o godz. 9:17 SKKM PSP w Koninie zadysponowało jednostki OSP Rychwał oraz JRG 2 PSP w Koninie do miejscowości Zosinki (gm. Rychwał) w celu usunięcia skutków kolizji drogowej z udziałem auta osobowego oraz ciężarówki.

Czytaj więcej...


Triduum Paschalne

Podczas Triduum Paschalnego w parafii pw. Trójcy Świętej w Rychwale druhowie z jednostki OSP Rychwał jak co roku pełnili wartę przy grobie Pana Jezusa a podczas Mszy Rezurekcyjnej uczestniczyli w uroczystej procesji.

Czytaj więcej...


Wypadek na DW443

Dnia 7 kwietnia br. o godzinie 17:00 jednostki OSP Rychwał i JRG 2 PSP w Koninie zostały zadysponowane do wypadku w miejscowości Jaroszewice Rychwalskie (gm. Rychwał).

Czytaj więcej...


Kolizja na DK25

W dniu 15 kwietnia br. o godzinie 16:08 jednostki OSP Rychwał, JRG 2 PSP w Koninie, OSP Zbiersk, OSP Stawiszyn oraz zastępy z JRG Kalisz zostały zadysponowane na 276km DK25 do kolizji drogowej.

Czytaj więcej...


Warsztaty szkoleniowe "Drwal 2017"

W dniu 30 marca 2017r. jednostki OSP Rychwał, OSP Kuchary Kościelne, OSP Grodziec, OSP Biskupice oraz JRG 2 PSP w Koninie na terenie Nadleśnictwa Grodziec uczestniczyły w przeprowadzanych warsztatach szkoleniowych pod kryptonimem „DRWAL 2017”.

Czytaj więcej...