fbpx

W dniu 21 stycznia br. o godzinie 16:10 jednostki OSP Rychwał, OSP Dąbroszyn, JRG 2 PSP w Koninie zostały zadysponowane do pożaru lasu w miejscowości Dąbroszyn (gm. Rychwał).

więcej

W dniu 20 stycznia br. o godzinie 18:27 jednostki OSP Rychwał, JRG 2 PSP w Koninie oraz OSP Ślesin zostały zadysponowane do pożaru sadzy w przewodzie kominowym na ulicy Konińskiej w Rychwale.

więcej

W dniu 12 stycznia br. podczas 28 Finału WOŚP druhowie z jednostki OSP Rychwał wykonali pokaz pt. „Uczymy udzielać pomocy w nagłych wypadkach”.

więcej

W dniu 13 stycznia br. o godz. 16:00 jednostki OSP Rychwał, JRG 2 PSP w Koninie oraz OSP Siąszyce zostały zadysponowane do pożaru w kotłowni w miejscowości Biała Panieńska (gm. Rychwał).

więcej

W dniu 3 stycznia 2020r. w remizie OSP Rychwał odbyło się zebranie Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Rychwale.

więcej

W dniu 21 grudnia 2019r. w strażnicy OSP w Rychwale odbyło się Spotkanie Wigilijne dla druhów strażaków, jak również zaproszonych gości.

więcej

20 grudnia br. Strażacki Mikołaj z naszej jednostki odwiedził rodzinę poszkodowaną w ubiegłorocznym wybuchu gazu w miejscowości Grochowy. Dzięki przeprowadzonej składce członków naszej jednostki udało się zakupić wymarzony prezent dla najmłodszej mieszkanki domu oraz bon podarunkowy dla rodziny, który z pewnością przyda się na nadchodzące Święta!

więcej

W dniu 17 grudnia br. o godzinie 7:21 jednostki OSP Rychwał i JRG 2 PSP w Koninie zostały zadysponowane do pożaru samochodu osobowego na ul. Kaliskiej w Rychwale.

więcej

W miesiącu listopadzie i grudniu druhowie z jednostki OSP Rychwał przeprowadzali pogadanki z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy dla 98 Drużyny Harcerskiej „Leśni Podróżnicy” w Grochowach.

więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na zapisywanie "ciasteczek" w Twojej przeglądarce.
x