fbpx

Nowy koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Choroba objawia się najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni, zmęczeniem.

więcej

W dniu 27 lutego br. o godz. 9:44 jednostki OSP Rychwał, OSP Gliny oraz JRG 2 PSP w Koninie zostały zadysponowane do kolizji auta dostawczego z samochodem ciężarowym na DK25 w miejscowości Biała Panieńska (gm. Rychwał).

więcej

W dniu 21 lutego br. o godz. 19:15 jednostki OSP Rychwał, OSP Grodziec, OSP Grochowy, OSP Dąbroszyn oraz JRG 2 PSP w Koninie zostały zadysponowane do pożaru gospodarstwa w miejscowości Kuchary Borowe (gm. Rychwał).

więcej

W dniu 14 lutego br. w sali OSP w Rychwale odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2019.

więcej

W dniu 13 lutego br. o godzinie 17:53 jednostki OSP Rychwał, OSP Dąbroszyn, OSP Kuchary Kościelne, JRG 2 PSP w Koninie zostały zadysponowane do pożaru kotłowni w miejscowości Dąbroszyn (gm. Rychwał).

więcej

W dniu 10 lutego br. o godzinie 4:58 jednostka OSP Rychwał została zadysponowana do miejscowości Biała Panieńska (gm. Rychwał) w celu usunięcia powalonego drzewa na jezdni.

więcejwięcej

W dniu 05 lutego br. o godzinie 9:15 jednostki OSP Rychwał oraz JRG 2 PSP w Koninie zostały zadysponowane do kolizji drogowej na DK25 w Rychwale.

więcej

W dniu 27 stycznia br. o godzinie 13:35 jednostka OSP Rychwał została zadysponowana do pożaru na Cmentarzu Parafialnym w Rychwale.

więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na zapisywanie "ciasteczek" w Twojej przeglądarce.
x