fbpx

W dniu 12 października br. o godzinie 15:28 jednostka OSP Rychwał została zadysponowana do miejscowości Dąbroszyn w celu usunięcia gniazda owadów błonkoskrzydłych.

więcej

W dniu 11 października br. o godzinie 21:45 jednostki OSP Rychwał oraz JRG 2 PSP w Koninie zostały zadysponowane do miejscowości Jaroszewice Rychwalskie gdzie na DW443 doszło do kolizji drogowej.

więcej

W dniu 4 października br. o godzinie 9:50 jednostka OSP Rychwał została zadysponowana do usunięcia zwisającego konaru na Placu W. Jedyńskiego w Rychwale.

więcej

W dniu 2 października br. o godzinie 11:30 jednostki OSP Rychwał, JRG 2 PSP w Koninie oraz OSP Brzeźno zostały zadysponowane do miejscowości Biała Panieńska gdzie na DK25 doszło do dachowania samochodu osobowego.

więcej

W dniu 29 września br. o godzinie 18:01 jednostki OSP Rychwał, OSP Kuchary Kościelne, OSP Dąbroszyn oraz JRG 2 PSP w Koninie zostały zadysponowane do kolizji drogowej w miejscowości Dąbroszyn (gm. Rychwał).

więcej

W dniu 25 września br. o godzinie 13:20 jednostka OSP Rychwał została zadysponowana do miejscowości Biała Panieńska w celu usunięcia gniazda owadów błonkosrzydłych.

więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na zapisywanie "ciasteczek" w Twojej przeglądarce.
x