fbpx

W dniu 14 grudnia br. o godzinie 21:27 jednostki OSP Rychwał, JRG 2 PSP w Koninie oraz OSP Dąbroszyn zostały zadysponowane do wypadku drogowego w miejscowości Dąbroszyn gm. Rychwał.

więcej

W dniu 11 grudnia br. o godz. 16:55 jednostki OSP Rychwał, OSP Siąszyce oraz JRG 2 PSP w Koninie zostały zadysponowane na ul. Nową w Rychwale gdzie doszło do pożaru sadzy w kominie.

więcej

Gmina Rychwał w tym roku w nieco inny sposób rozpoczęła okres oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. Bowiem po raz pierwszy, odbył się Strażacki Korowód Świętego Mikołaja. W niedzielę 6 grudnia, druhowie-mikołajowie odwiedzili wszystkie miejscowości naszej gminy.

więcej

W dniu 4 grudnia br. o godz. 13:02 jednostki OSP Rychwał oraz JRG 2 PSP w Koninie zostały zadysponowane do kolizji drogowej na DK25 w miejscowości Biała Panieńska (gm. Rychwał).

więcej

W dniu 3 grudnia br. o godzinie 16:41 jednostki OSP Rychwał, JRG 2 PSP w Koninie, OSP Stare Miasto, OSP Ślesin zostały zadysponowane do pożaru sadzy w kominie na Placu Wolności w Rychwale. Do zdarzenia zadysponowano: OSP Rychwał (379[P]73 - MAN TGM),JRG 2 PSP w Koninie (362[P]21 - SCANIA), OSP Stare Miasto (379[P]91 - Jelcz), OSP Ślesin (369[P]64 - MAN)

więcej

W dniu 3 grudnia br. o godzinie 13:50 jednostki OSP Rychwał oraz JRG 2 PSP w Koninie zostały zadysponowane do miejscowości Złotkowy gm. Rychwał gdzie doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch aut osobowych.

więcej

W dniu 30 listopada br. o godz. 16:35 jednostki OSP Rychwał oraz JRG 2 PSP w Koninie zostały zadysponowane do pożaru sadzy w kominie w miesjcowości Modlibogowice.

więcej

W dniu 14 listopada br. o godz. 15:30 jednostki OSP Rychwał, JRG 2 PSP w Koninie oraz OSP Rozalin zostały zadysponowane do kolizji drogowej w miejscowości Modlibogowice (gm. Rychwał).

więcej

W dniu 6 listopada br. o godz. 9:40 jednostki OSP Rychwał oraz JRG 2 PSP w Koninie zostały zadysponowane do otwarcia mieszkania w Rychwale na ul. Tuliszkowskiej.

więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na zapisywanie "ciasteczek" w Twojej przeglądarce.
x